سفارش تبلیغ
صبا

ملاک انتخاب رئیس جمهور آینده

ارسال شده توسط محمد علی خدادوست در 92/1/19:: 10:30 صبح

بسم الله الرحمن الرحیم


احمدی نژاد، ملاک انتخاب رئیس جمهور آینده


به فرموده مقام معظم رهبری* برای انتخاب رئیس جمهور آینده باید به دکتر احمدی نژاد نگاه کرد و کاندیدا های مورد نظر را با وی مقایسه کرد. آنها باید نقاط مثبت وی داشته باشند و نقاط ضعف وی را نداشته باشند.

بر روی نقاط ضعف دکتر اجماع وجود ندارد ولی نقاط مثبت وی مورد تایید موافقان و مخالفان وی است از جمله:

- پرکاری: که بارها خبرنگاران همراه وی در سفرها از اینهمه برنامه کاری وی شگفتزده شده اند.

- ساده زیستی: ساده زیستی همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری و حضرت امام ره بوده است و احمدی نژاد در این زمینه اگر بی نظیر نبوده کم نظیر بوده است.

- برخاسته از قشر مستضعف جامعه: با نگاه به وصیت نامه امام ره، می بینیم ایشان روی این موضوع تاکید فراوانی کرده اند. احمدی نژاد حقیقتا مردی از جنس خود مردم بود. به قول خودش در زندگینامه وبلاگش، یه دوره ای در زمان دانشجویی اش کانال کولر پرس می کرده است.

- ادبیات ساده و همه کس فهم: امام خمینی علیرغم بنیه علمی، فلسفی و عرفانی بالا، جوری صحبت می کرد که بی سواد ترین افراد روستایی می توانستند با وی ارتباط برقرار کنند و احمدی نژاد نیز در این زمینه همین گونه عمل می کند.

- توجه به پیشرفت علمی کشور: پیشرفت های زیر بنایی کشور در این دو دوره بی نظیر بوده است. این مطلب را در توجه خاص و پیگیری مصر وی در به انجام رسیدن طرح های پیچیده ببینید: لینک

- شجاعت: که مورد تایید همه حتی دشمنانش است.

- تیزهوشی: این خصیصه وی نیز بارها از جانب دوستان و دشمنانش مورد تایید قرار گرفته است.

- تقوی: وی جزو معدود کسانی است که توجه زیادی به بیت المال و نوع مصرف آن دارد و نیز سایر امور عبادی.

- ولایت مداری: تنها احمدی نژاد بود که گفت ما آمده ایم که خاکریز ولایت باشیم و حقیقتا این را ثابت کرد. در روزگاری نه چندان دور همه هر نقیصه ای را به گردن نظام -و غیر مستقیم گردن ولایت فقیه- می انداختند و خود را به عنوان رئیس دولت مبرا می کردند ولی امروز احمدی نژاد کاری کرده است که همه رئیس دولت را پاسخ گو در برابر همه مسائل می دانند و این مهمترین دستاورد فرهنگی-سیاسی در دفاع از ولایت فقیه بود.

- درمیان مردم بودن: وی بیشترین ارتباط گیری را با مردم در دوران خدمتش داشته است و از انواع روش های ممکن برای این امر بهره برده است. از نماز جمعه و راهپیمایی رفتن در بین مردم تا نامه های مردمی و سفر های روستایی.

- تواضع: وی در مقابل مردم عادی متواضع و در مقابل صاحب منصبان محکم و استوار بود.

- گفتمان مهدوی: به قول حضرت امام ره این انقلاب باید به انقلاب حضرت مهدی متصل شود و بنابر این همیشه باید روی به اسن موضوع داشته باشد. اما کسی که پس از سالها دوباره این موضوع را زنده کرد دکتر بود.

- گفتمان انقلابی: انقلابی صحبت و عمل کردن نیز بعد از سالها توسط دکتر احیاء شد و کشور با جبهه انقلابی دنیا ارتباط گیری کرد.

- عدالت طلبی: عدالت یعنی توزیع متناسب فرصت ها. یادم نمی رود که حسین شریعتی (مداری؟) در تبلیغات هاشمی در سال 84 می گفت که توزیع درآمد کشور در مناطق فقیر مثل سیستان و بلوچستان اشتباه است. پول باید در جایی سرمایه گذاری شود که بازگشت سرمایه داشته باشد.

احمدی نژاد سعی کرد منابع را تا حد امکان بین اقشار جامعه پخش کند و قشر خویش فرما را در جامعه بسط دهد.

...

اینها تعدادی از مشخصه های مثبت احمدی نژاد بود که فی البداهه به ذهنم آمد که مورد اختلاف موافقان و مخالفان احمدی نژاد هم نیست و طبعا باید در رئیس جمهور بعدی وجود داشته باشد.

ما طبق فرموده مقام معظم رهبری در انتخاب کاندیدای مورد نظر باید ملاک های فوق که اکثرشان را مقام معظم رهبری هم در مورد احمدی نژاد تایید کرده اند (و آنچه ممکن است باشد و من نیاورده باشم) را مد نظر بگیریم و علاوه بر انها دنبال نقاط مثبت دیگری باشیم که احیانا در احمدی نژاد وجود نداشته است. 

*:http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=22233


آزمایش سخت: اقبال و ادبار مردمی

ارسال شده توسط محمد علی خدادوست در 91/7/5:: 10:6 صبح

بسم الله الرحمن الرحیم

آزمایش سخت: اقبال و ادبار مردمی

 

در دوران مدیریت آقای احمدی‌نژاد، فراز و نشیب‌های فراوانی پیش آمد. یک زمانی خیلی‌ها پشت بلندگوها، ایشان را از ناحیه امام زمان‌(عج) می‌دانستند و همان‌ها، پشت همان بلندگوها، بزرگترین جسارت‌ها را به ایشان کردند. زشت‌ترین الفاظ را نسبت به ایشان به کار بردند! اما همه اینها امتحان‌های الهی بود که برای ایشان پیش ‌آمد.

همان کسانی که روزی از ایشان به‌طور افراطی تعریف می‌کردند و حتی در این مسیر زیاده‌گویی هم می‌کردند، بعدها در همان بلندگوها به‌طور تفریطی به او جسارت کردند! هر دو غلط بود! حضرت علی‌(ع) می‌فرمایند: «روزگار دو روز است، روزی با توست و روزی بر توست.» روزی بر خر مراد سواری و روزی پرتاب شده از مرکب مراد به سمت این طرف و آن طرف رها شده‌ای!

امیرمؤمنان باز می‌فرمایند:‌ «صبر کن، در هر دوی این موارد در حال آزمایش هستی.» همان افرادی که آمدند و گفتند ایشان از طرف امام زمان‌(عج) آمده، همان‌ها آمدند و گفتند جریان انحرافیه، با رمال‌ها و جادوگرها ارتباط دارد و فلان و بهمان! اینها آزمایش‌های بزرگی بودند که الحمدالله آقای احمدی‌نژاد سربلند از آن بیرون آمدند. ایشان ناراحت نشد و میدان را خالی نکرد، بلکه با کمال صبر و بردباری ایستاد و خدمت خودش را به این ملت مظلوم کرد، آن هم به گونه‌ای که دیدید و دیدیم!«

 

http://sarihnews.com/component/content/article/29/1836


احمد شریعت آزاد شد

ارسال شده توسط محمد علی خدادوست در 91/5/18:: 11:10 صبح

بسم الله الرحمن الرحیم

آرمانشهر نوشت:

«احمد شریعت» هم الحمدلله شامگاه امروز آزاد شد. آزادی احمد، پس از ارائه وثیقه صد میلیون تومانی، توسط یکی از دوستانِ وبلاگنویس کرمانی که صرفا به خاطر ارائه وثیقه، از کرمان به تهران آمده بودند و فکر کنم دوست ندارند که از ایشان نامی برده شود، صورت گرفت. این دوست کرمانی، برای گذراندن مراحل اداری بعد از ارائه سند، خیلی به آب و آتش زدند که احمد، از اولین شب از شبهای احیا، آزاد باشد که خدا را شکر زحماتشان به نتیجه رسید و احمد در شب 19 رمضان آزاد شد.»

خدا رو شکر. دعا می کنیم کل قضیه ایشان ختم به خیر شود انشاءالله


یکی از متقین

ارسال شده توسط محمد علی خدادوست در 91/5/1:: 11:24 صبح

بسم الله الرحمن الرحیم

(پیش نوشت!:  نامه یک دانشجو از رومانی) پی نوشت جدید را هم ببینید

یکی از متقین

با خبر شدم یکی از وبلاگ نویسان پرکار (احمد شریعت)، نویسنده وبلاگ ندایی از درون  بازداشت شده است.

خبری غم انگیز که در عین حال نشان می دهد «جوانان به ملکوت نزدیک ترند» و «بیشتر یاران امام زمان را جوانان تشکیل می دهند». 

وبلاگی که اگر بخوانیدش سراسر تحلیل است و تفکر و نظر، محترمانه و مودبانه. بازداشت این وبلاگ نویس واقعا نشان از بی تحملی است که بر خلاف مشی مقام معظم رهبری است.

احمد شریعت را فقط یک بار دیده ام  و آنهم در نمایشگاه مطبوعات در غرفه محقر سایت فیلتر شده «دولت ما». جوانی به شدت دوست داشتنی که دیدمش؛ جملاتی از امام علی ع در خطبه متقین یادم آمد: « منطقهم الصواب، ملبسهم اقتصاد، مشیهم التواضع... اجسادهم نحیفه... انفسهم عفیفه... عظم الخالق فی انفسهم و صغر ما دونه فی اعینهم...»

از صمیم قلب دعا می کنم تا در این ماه رمضان از گرفتاری خلاص بشود: اللهم فک کل اسیر

لینک های مرتبط در وبلاگ آرمانشهر:

http://qods.info/?p=4577 ( بلبلبلو فیلتر شد!!! به قول «گوش قرمز» مگه با اوخ شکن ببینید!)

این مطلب هم در نقد تندروی مخالفان احمد و موافقانش خواندنی است (کلیک کنید)

**** احتمالا بدنبال آرمانشهر و نورالانوار و محب الاولیا و... وبلاگ باریک بین هم از دسترس خارج شد. با مراجعه به آدرس آن با پیغامی مواجه می شویم مبنی بر اینکه بنا به دستور مقام قضایی و تخلف از قوانین پارسی بلاگ و... مسدود است.

 

بازدید امروز: 1 ، بازدید دیروز: 59 ، کل بازدیدها: 662109
پوسته‌ی وبلاگ بوسیله Aviva Web Directory ترجمه به پارسی بلاگ تیم پارسی بلاگ